Logo - Max FlizMax Fliz

O Studiu

Naszym priorytetem jest rzetelność i zaufanie naszych Klientów. Od 1993 roku staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających. W chwili obecnej salony aranżacji wnętrz Max Fliz zajmują powierzchnię aż 11000 m2 na której można obejrzeć kilkadziesiąt pokazowych aranżacji oraz znaleźć stylowe meble, lampy, armaturę łazienkową i inne elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Współpraca z kilkuset producentami z całej Europy oraz doświadczonymi architektami, pozwala na ciągłe poszerzanie naszej oferty. Naszą największą siłą, są wykwalifikowani pracownicy, to dzięki ich wiedzy i profesjonalnemu podejściu Klienci mają zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie. Doskonale orientują się w najnowszych trendach i zawsze podpowiedzą najlepsze rozwiązania. Dla Klientów o szczególnych wymaganiach, przygotowaliśmy równie szeroką ofertę mebli i elementów wystroju wnętrz, która nie jest dostępna w standardowej ekspozycji salonu. 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej marki mebli kuchennych klasy premium next125.
 

Oferta Studia

next125 to marka klasy premium stworzona przez niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmę Schüller. W projektach next125 wyważony, perfekcyjny design współgra z najwyższą jakością wykonania, starannie wyselekcjonowanymi materiałami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystkie te elementy sprawiają, że produkty marki next125 cieszą się doskonałą renomą oraz uznaniem Klientów, a także przedstawicieli branży wnętrzarskiej, czego dowodem jest prestiżowy tytuł „Red Dot Winner” 2016 dla wybranych produktów marki.  
Kuchnie next125 dedykowane są osobom poszukującym najwyższej klasy produktów o ponadczasowym charakterze. Rozważna, przemyślana stylistyka pozwala tworzyć meble, które są sprzeciwem wobec szybko zmieniających się trendów. To solidne, budzące zaufanie produkty, których luksusowy charakter idzie w parze z wyważonym wzornictwem, rozsądną ceną  oraz dbałością o naturę. 

Więcej informacji o marce dostępnych jest na stronie: www.next125.de