Logo - Miasto KuchniMiasto Kuchni

O Studiu

W projektowaniu kuchni najważniejszy jest dla nas ponadczasowy design i doskonała jakość materiałów. Dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami mebli, oświetlenia i akcesoriów kuchennych. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu unikalne, ekskluzywne produkty, które przez lata niezmiennie będą cieszyć eleganckim wyglądem i niezawodnością. Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących sobie profesjonalizm, indywidualizm i perfekcyjne wykończenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu.
Kompleksowo wyposażamy i aranżujemy kuchnie oraz pozostałe wnętrza mieszkalne. W naszej ofercie posiadamy także wysokiej klasy sprzęt AGD. 
 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki next125.

Oferta Studia

next125 to marka klasy premium stworzona przez niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmę Schüller. W projektach next125 wyważony, perfekcyjny design współgra z najwyższą jakością wykonania, starannie wyselekcjonowanymi materiałami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wszystkie te elementy sprawiają, że produkty marki next125 cieszą się doskonałą renomą oraz uznaniem klientów, a także przedstawicieli branży wnętrzarskiej, czego dowodem jest prestiżowy tytuł „Red Dot Winner” 2016 dla wybranych produktów marki.  
Kuchnie next125 dedykowane są osobom poszukującym najwyższej klasy produktów o ponadczasowym charakterze. Rozważna, przemyślana stylistyka pozwala tworzyć meble, które są sprzeciwem wobec szybko zmieniających się trendów. To solidne, budzące zaufanie produkty, których luksusowy charakter idzie w parze z wyważonym wzornictwem, rozsądną ceną  oraz dbałością o naturę. 

Więcej informacji o marce dostępnych jest na stronie: www.next125.de