Logo - ATRII Mega MebleATRII Mega Meble

O Studiu

    Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckich producentów mebli kuchennych - marek Nobilia oraz Sachsen. W oparciu o nowoczesne technologie projektujemy perfekcyjnie wykonane, doskonałej jakości kuchnie na każdy wymiar.

    Przykładamy ogromna wagę do jakości mebli, jakie sygnujemy naszą marką. Stąd w ATRII Mega Meble mogą Państwo zamówić wyłącznie oryginalne niemieckie meble kuchenne. Produkty marek Nobilia oraz Sachsen, dostępne w ofercie naszego salonu, produkowane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W pełni zautomatyzowana produkcja (wszystkie komponenty mebli są produkowane i montowane w Niemczech) to gwarancja powtarzalności i precyzji, która przekłada się na doskonały standard. Wybór atestowanych materiałów, surowe normy dotyczące warunków produkcyjnych a także szereg specjalistycznych testów, jakim są poddawane poszczególne elementy mebli, gwarantuje ich doskonałą jakość i bezpieczeństwo – wszystko to w trosce o komfort i satysfakcję naszych Klientów.
 
     Jeśli marzycie Państwo o solidnej, trwałej kuchni na wiele lat, która zachwyci wyszukaną formą i zapewni komfort codziennego użytkowania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta Studia

    Oferujemy kompleksowe aranżacje kuchenne,  profesjonalne doradztwo i doskonałej jakości meble kuchenne produkowane na indywidualne zamówienie w Niemczech.    

Meble dostępne w ofercie naszego salonu oferujemy z 5 letnią gwarancją.

    W ramach kompleksowej obsługi zamówień oferujemy również balaty kamienne i z konglomeratu a także sprzęt AGD renomowanych marek w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!    

Zapraszamy na nasz profil facebook: