Logo - Meble TukanMeble Tukan

O Studiu

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli kuchennych, mebli biurowych, oraz szaf na zamówienie. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jak również umiejętność doboru najwyższej jakości materiałów sprawia, że produkowane przez nas meble posiadają nieprzeciętną jakość.
Tworzenie mebli jest dla nas procesem i wymaga każdorazowo indywidualnego podejścia.  Każde pomieszczenie aranżujemy w sposób niepowtarzalny. Dzięki niezwykłej staranności i solidności wykonywania wyrobów jesteśmy w stanie w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza praca sprawia, że mogą Państwo cieszyć się wygodnym i bezpiecznym miejsce pracy bądź wypoczynku. Nasze atrybuty to pełen profesjonalizm, krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz otwartość na potrzeby klienta.

Oferta Studia

Konsultacje
Aranżacje każdego pomieszczenia proponujemy zacząć od wstępnego projektu. Do jego sporządzenia potrzebujemy planu pomieszczenia. Na podstawie przedstawionych informacji, wspólnie z Państwem przygotowujemy wstępny projekt.

Projektowanie
Przed przystąpieniem do realizacji projektu, musimy potwierdzić dostarczone wymiary. W tym celu spotykamy się u Państwa na pomiarze pomieszczenia. Następnie wykonujemy dokładny projekt w formie wizualizacji komputerowej. Tak przygotowany projekt stanowi podstawę do akceptacji zlecenia i przygotowania umowy.

Zamówienie
Po zatwierdzeniu przez Państwa układu mebli, rozwiązań, materiałów i kolorystyki, możemy przystąpić do realizacji zamówienia zaczynając od podpisania umowy.

Montaż
Montaż mebli jest wykonywany przez doświadczoną ekipę montażową. Gwarantujemy jakość wykonania prezentowaną na naszych ekspozycjach.
    • 9
    • 4

    monika81 (2014-11-24 11:53:57)

    Zdecydowanie polecam. Projekt i montaż wykonane bardzo szybko, wykonawca bardzo wyrozumiały i bezkonfliktowy, liczył się z każdą naszą sugestią.