Logo - Euro MebleEuro Meble

O Studiu

Euromeble to miejsce w którym spełniają się z marzenia o kuchni doskonałej - idealnie dopasowanej do indywidualnych oczekiwań i możliwości każdego Klienta. Od ponad 20 lat szczycimy się możliwością projektowania, produkcji i montażu mebli kuchennych dla naszych Klientów. Doświadczenie nabyte w ciągu tych lat, pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości mebli i profesjonalnej obsługi.

Projektując wnętrza kuchenne kierujemy się obowiązującymi trendami i w ogromnym stopniu gustem i preferencjami Klienta. Pierwsza rozmowa, dokładne zrozumienie potrzeb i oczekiwań Inwestora pozwala nam zaoferować optymalne rozwiązania idealnie dopasowane do jego oczekiwań.

Praca jest naszą pasją. Każde nowe zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem – wspólna drogą, którą przebywamy razem z Klientem w poszukiwaniu konceptu idealnego. Odważne, zindywidualizowane projekty oraz wyjątkowe, niepowtarzalne przestrzenie kuchenne znajdziecie Państwo właśnie w Euromeble.     

Oferta Studia

W naszej ofercie znajdą Państwo kuchnie na wymiar, zarówno nowoczesne, jak i stylizowane. Niezawodność i komfort użytkowania naszych mebli kuchennych gwarantują stosowane przez nas wysokiej jakości akcesoria meblowe i doposażenie (szuflady, kosze, carga) renomowanych producentów m.in: BLUM, PEKA. Oferujemy również bogaty wybór blatów, sprzętu AGD oraz armatury.

Co nas wyróżnia?

* bezpłatny pomiar
* fachowe doradztwo
* profesjonalny montaż
* innowacyjny projekt
* jakość materiałów
* gwarancja na każdy element

Zapraszamy!