Logo - Violetta Studio Mebli Violetta Studio Mebli

O Studiu

20-letnia praktyka w projektowaniu kuchni, ciekawe, niestandardowe pomysły oraz rzetelna obsługa zleceń sprawia, że możemy poszczycić się doskonałą renomą i rzeszą zadowolonych Klientów.
Oferujemy przepiękne kuchnie w laminacie, folii, lakierze, fornirze, drewnie i szkle. Wysoka jakość materiałów oraz niezwykła dbałość o detale w produkcji mebli sprawia, że nasze kuchnie cieszą się nienaganną urodą przez wiele lat. Udzielamy: 
 
5 lat gwarancji na meble kuchenne!

Oferta Studia

Nasze studio specjalizuje się w projektowaniu mebli na wymiar do każdego pomieszczenia w domu (kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, itp.), jaki i do miejsc w przestrzeni publicznej.
W produkcji naszych mebli wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości materiały renomowanych producentów, m.in. drewniane fronty firm Stolzen i Drewpol, ciekawą  ofertę frontów fornirowanych, lakierowanych - firm Meblex, Aquafront, Stolzen oraz bardzo szeroką gamę frontów z MDF firm Wiech, Meblex, DRE i innych firm.
 
5-10 lat gwarancji na sprzęt AGD i armaturę kuchenną z naszej oferty!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogaty wybór armatury kuchennej, m.in. Franke, Blanco, Schock, Berg a także doskonałej jakości sprzętów AGD z oferty renomowanych producentów, min. AEG, Falmec, Samsung, Beko, Siemens, Bosch, Teka, Whirpool.
 
Zapraszamy!