Logo - NLT StudioNLT Studio

O Studiu

Zajmujemy się projektowaniem i montażem mebli kuchennych od wielu lat. Projektując kuchnie chcemy w połączyć w harmonie wszystkiej jej elementy. Cechują nas niekonwencjonalne i zarazem praktyczne pomysły, nowoczesna technologia oraz dbałość o szczegóły. Proponujemy Państwu również ofertę sprzętu AGD. Współpracujemy ze znanymi producentami, takimi jak Bosch, Siemens, Blanco, Franke i Miele.
Zadzwoń lub napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie projekt Twojej wymarzonej kuchni. Zapraszamy!

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta Studia

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla "rzemieślniczej jakości".

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.nolte-kuechen.pl oraz www.nolte-kuechen.de/pl