Logo - Więc PolWięc Pol

O Studiu

Działamy na rynku od 1989 roku. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie. Doświadczeniem tym dzielimy się z Państwem. Sprostamy największym oczekiwaniom i wykonamy dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt w każdym stylu: nowoczesny, minimalistyczny, klasycznym i w wielu innych, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.  
 
Wysokie wymagania jakościowe naszych Klientów sprawiły, że główny nacisk położyliśmy na dostosowanie usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Staramy się przedstawić ofertę jak najbardziej kompleksową począwszy od pomiarów, projektu wyposażenia pomieszczeń, doboru odpowiedniego sprzętu AGD, wykonania mebli, transportu oraz profesjonalnego montażu w Państwa mieszkaniach.

Oferta Studia

Specjalizujemy się w kompleksowej zabudowie kuchennej, wnęk i przedpokoi. Wykonujemy również meble młodzieżowe, biurowe, gabinetowe, szafy w systemie drzwi przesuwnych oraz garderoby i sypialnie. Do produkcji stosujemy materiały i akcesoria znanych i renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość mebli oraz długie i niezawodne ich użytkowanie. 
  
Produkcję opieramy na indywidualnych projektach wykonywanych przez naszych   doświadczonych projektantów, jak również projektach powierzonych nam przez Państwa. Współpracujemy z renomowanymi architektami wnętrz. Każdy element projektu jest szczegółowo z Państwem omawiany ze szczególnym zwróceniem uwagi na dobór odpowiednich detali.