Logo - Janas KuchnieJanas Kuchnie

O Studiu

Przedsiębiorstwo Meble Janas istnieje na rynku od 1998 r. oferując niezmiennie najwyższej jakości meble kuchenne. Proponujemy klasyczne kuchnie z drewna dla miłośników tradycyjnego stylu, jak też nowoczesne meble kuchenne dla wielbicieli minimalizmu i współczesnych rozwiązań. Realizujemy kuchnie na zamówienie mają na uwadze indywidualne gusta naszych klientów oraz odmienne warunki lokalowe. Pragniemy nadać naszym meblom kuchennym estetycznego wyglądu oraz funkcjonalnego zastosowania. Właśnie dlatego wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Przy projektowaniu kuchni z drewna często wzbogacamy je ciekawymi przeszkleniami, metalowymi detalami czy praktycznymi rozwiązaniami.

Oferta Studia

Meble wykonane przez naszą firmę są trwałe, ergonomiczne, i o niepowtarzalnej estetyce. Produkujemy je na indywidualne zamówienie, każda kuchnia jest inna, różnią się od siebie wymiarem, układem, kolorem, to tak naprawdę rzemiosło. Fronty meblowe produkujemy z drewna krajowego (olcha, dąb ,sosna, klon) oraz okleiny i drewna egzotycznego (heban, maranti, sapeli, wenge, zebrano, palisander, teak, orzech) lub innego drewna wskazanego prze klienta. Dostępne są również fronty z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk i mat. Przy produkcji frontów z drewna uzyskujemy niepowtarzalny efekt „retro” ze względu na ręczną ich obróbkę. W swojej ofercie posiadamy również fronty z sękami i widoczną strukturą drewna, które również cieszy się dużym zainteresowaniem. Meble produkowane są w dowolnych wymiarach, w krótkim terminie i bez dodatkowej opłaty za nietypowe wymiary.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  • 8
  • 0

  kiocafe (2016-11-25 11:12:42)

  Myślę, że asortyment sklepu zaskakuje zarówno pod względem jakości, jak i designu. W przypadku naszych mebli musze przyznać, że kuchnia po montażu wygląda dokładnie tak jak oczekiwaliśmy. Proces przebiegał sprawnie,zaś meble nie mają żadnych wad.

  • 7
  • 0

  montumag (2016-11-23 16:56:16)

  Kupiłem u nich meble do kuchni oraz stół do jadalni. Blat jest wykonany z prawdziwego drewna z wielką dbałością o szczegóły. To jeden z nielicznych sklepów w Polsce, gdzie można kupić nowoczesne i niebanalne meble.

  • 15
  • 0

  Mirek78 (2015-06-11 13:12:23)

  Dobre jakościowo meble. Nie najtańsze ale warte swojej ceny. Poza tym całość przebiegła w terminie, co dla mnie miało znaczenie. Po przewaleniu się tłumu fachowców od siedmiu boleści przez całą budowę z meblami było najmniej problemu. Daję za to gwiazdkę.

  • 25
  • 1

  bartko_85 (2014-10-16 11:20:42)

  Bardzo podoba mi się wykorzystanie drewnianych elementów w tych realizacjach, jak np. blat na czwartym zdjęciu. Będę musiał zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda.