Logo - ToMaszMebleToMaszMeble

O Studiu

Specjalnością naszej firmy są meble kuchenne, szafy wnękowe, garderoby i meble łazienkowe. Wszystkie meble produkowane są od podstaw. To daje możliwość stworzenia dla Państwa indywidualnego projektu, uwzględniającego potrzeby domowników ich przyzwyczajenia i styl życia. Do każdego projektu zawsze podchodzimy indywidualnie. Dzięki zastosowaniu wiedzy z zakresu ergonomii oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu okuć meblowych, jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną, bezpieczną i niezwykle wygodną kuchnie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta Studia

Nasza oferta posiada kompleksowy charakter. Możemy stworzyć meble do każdego z pomieszczeń w Państwa domu czy mieszkaniu. Poczynając od kuchni, które projektujemy według najnowszych trendów i zastosowaniem niezwykle wygodnych i niezawodnych mechanizmów. Poprzez szafy i garderoby, które zapewnią Państwu porządek i pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Nie pomijając łazienki, do której meble muszą mieć podwyższoną wytrzymałość. Kończąc na meblach specjalnego zastosowania np meblach biurowych. Na nasze doradztwo mogą Państwo liczyć już od momentu pomiaru.

 

Dla nas liczy się najwyższa jakość !

    • 1
    • 3

    Bogan (2014-08-13 15:19:18)

    Jestem niezwykle zadowlony z Państwa usług. Nie byłem do końca przekonany ale po montażu widzę, że wszystkie rzeczy są praktyczne i wygodne.