Logo - AdmarAdmar

O Studiu

Zakład Stolarski Admar to firma z letnim doświadczeniem w produkcji mebli. Wyróżnia nas połączenie doświadczenia z nowoczesnym podejściem do projektowania i wysoką jakością naszych mebli. Nie ograniczaja nas nietypowości - projektujemmy meble idealnie dopasowane do pomieszczeń.

Zadowoleni klienci są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju i ciągłej dbałości o najmniejsze nawet detale w naszych realizacjach.

Oferta Studia

Wykonujemy meble na zamówienie, nasza oferta jest skierowana do tych Państwa, którzy cenią sobie indywidualne podejście i brak ograniczeń. W naszej ofercie znajdują się meble kuchenne, pokojowe, do sypialni, garderoby, szafy przesuwne itp. Meble wykonujemy z wielu rodzajów drewna oraz forniru. A także z płyty wiórowej laminowanej, MDF malowanej na mat lub połysk, folii PCV. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie aranżacji mebli, doradztwa technicznego, doboru stylistyki i kolorystyki mebli. Tworzymy oryginalnye i niepowtarzalne projekty, które będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

Staramy się, aby nasze meble były niepowtarzalne i nieszablonowe. Kochamy tworzyć nowe rzeczy.