Logo - Kuchnie Pinio - Nowoczesne Meble KuchenneKuchnie Pinio - Nowoczesne Meble Kuchenne

O Studiu

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła działalność w 1999 r. Projektując kuchnie dla naszych klientów, staramy się, aby były one wygodne, funkcjonalne, ciekawe i przede wszystkim wykonane z trwałych materiałów. Potrafimy zachować właściwe proporcje między trendami i modą a funkcjonalnością wnętrza. Ponieważ każdy z nas ma różne potrzeby, wykonujemy meble według indywidualnych preferencji każdego z naszych klientów.

Solidność to dla nas priorytet a zadowolenie klientów to dla nas rzecz bezcenna !  

Oferta Studia

W naszych realizacjach dobór producentów frontów i akcesoriów nie jest przypadkowy. Wszystkie stosowane okucia szuflad, zawiasy, kosze, siłowniki – czyli najbardziej eksploatowane elementy kuchni są produkcji firm Blum i Kessebohmer. Dzięki temu mają Państwo dożywotnią gwarancję na te produkty. Oprócz dostarczenia Państwu wysokiej klasy produktu w postaci mebli kuchennych służymy również doradztwem w doborze sprzętu AGD, zaprojektowaniu szafy czy garderoby.
 

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę w rodzinnej atmosferze.

    • 17
    • 2

    Zdzich_T (2014-06-06 19:56:37)

    Jestem z żoną bardzo zadowolony z naszej nowej kuchni. Bardzo bardzo dziękujemy za przemyślany projekt, podpowiedzi w sprawie wystroju wnętrza i przede wszystkim za bardzo miłą i profesjonalną ekipę montażową !