Logo - MARGOMARGO

O Studiu

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. MARGO rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą mebli tapicerowanych oraz produkcją mebli ogrodowych. Po pewnym czasie zmieniła swój profil działalności i obecnie zajmuje się produkcją mebli na wymiar tj.: mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, dziecięcych, młodzieżowych, biurowych oraz szaf przesuwnych. Jakość naszych mebli jest dla nas priorytetem, dlatego przykładamy dużą wagę do szczegółów na każdym etapie realizacji mebli.
 

Oferta Studia

W swojej produkcji firma wykorzystuje najlepszej jakości materiały. Meble wykonywane są z największą starannością przy wykorzystaniu różnego rodzaju frontów MDF (foliowanych, fornirowanych, lakierowanych) jak i fontów drewnianych oraz z płyty laminowanej. Duża rozpiętość kolorystyczna produktów umożliwia klientowi wybór tego najbardziej upragnionego. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą mebli tapicerowanych, krzeseł, stołów, materacy oraz sprzętu AGD.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
 
    • 34
    • 11

    wera (2014-11-24 12:49:56)

    Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do wykonanych przez studio margo mebli. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, zgodnie z zaakceptowanym przez nas projektem.