Logo - Zielonka MebleZielonka Meble

O Studiu

Firma Zielonka Meble zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży meblowej.  Nasze doświadczenie jest dla Państwa gwarancją, że zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą firmę meble będą wysokiej jakości. Przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, dzięki czemu nasze realizacje cechuje oryginalność i funkcjonalność w użytkowaniu. W swej pracy jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych klientów.
 
Nasze meble tworzone są z pasją i zaangażowaniem!
 

Oferta Studia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo polegające na dokładnych pomiarach, pomocy w doborze kolorów i wzorów, oraz przygotowaniu profesjonalnej wizualizacji komputerowej projektu. Pomagamy także dobrać odpowiednie rozmiary szaf i szafek tak, aby były wygodne, praktyczne i estetyczne. Prowadzimy również sprzedaż sprzętu AGD renomowanych producentów.  Zajmujemy się również kompleksowym umeblowaniem całych mieszkań i domów.
 
Gwarantujemy dobrze i dokładnie wykonane meble. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Sami dokładamy wszelkich starań wykorzystując nasze doświadczenie, aby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług.
 
    • 2
    • 0

    Ela Sagan (2014-07-24 21:40:45)

    Realizacja konkursowa jest bardzo przemyślana. Małe pomieszczenie ale zrobione z głową. Już dałam plusa :)