Logo - TERCET Kompleksowe Wyposażenie Biur i MieszkańTERCET Kompleksowe Wyposażenie Biur i Mieszkań

O Studiu

Firma Tercet rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. Naszą specjalnością są meble kuchenne, meble łazienkowe i szafy. Wykonamy także inne meble do wyposażenia Państwa domu. Przez lata działalności zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam w profesjonalny sposób zaaranżować i wykonać, dla naszych klientów, wymarzone meble. Przy projektowaniu szukamy inspiracji w najnowszych trendach z uwzględnieniem Państwa indywidualnych potrzeb. Do Państwa dyspozycji zostają projektanci, którzy przeprowadzą Państwa przez cały proces zamówienia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta Studia

W naszej ofercie znajdą państwo meble w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach. W swojej ofercie posiadamy wszystkie, dostępne na rynku, rodzaje frontów i blatów. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości komponenty renomowanych firm zagranicznych i krajowych m.in.: Blum, Hettich, Peka, Rejs. W produkcji mebli łazienkowych stosujemy technologie podwyższającą ich odporność na wilgoć i duże zmiany temperatury. Szafy wnękowe wyposażamy w uznane i sprawdzone systemy drzwi przesuwnych firmy Komandor. Naszą ofertę uzupełnia duży wybór sprzętu agd i armatury kuchennej.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Studia w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Białobrzeskiej 40

    • 4
    • 0

    tadek_ks (2014-04-01 21:49:58)

    Super fachowa obsługa, jestem bardzo zadowolony z wykonania całego zlecenia, od projektu po montaż. Polecam gorąco firmę.