Logo - TALL STUDIOTALL STUDIO

O Studiu

Salon meblowy Tall Studio oferuje Państwu meble kuchenne, jadalnie, meble salonowe, zarówno klasyczne jak i nowoczesne o nieskończonych możliwościach kompozycyjnych i kolorystycznych, dostosowanych do gustów naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy pomoc w wyborze i zakupie sprzętu AGD renomowanych firm. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, uwzględniając najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz.

Oferta Studia

Salon meblowy Tall Studio oferuje meble, które są w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania - są doskonale wyposażone i wykończone w każdym szczególe, zarówno technicznym jak i estetycznym. Nasze meble posiadają zróżnicowana barwę oraz styl, dzięki czemu doskonale dopasowują się do wnętrza w zgodzie z upodobaniami Klienta.
  • 1
  • 0

  Heniu (2014-05-19 21:55:43)

  Musimy się do Państwa wybrać, żona wypatrzyła na stronie ładną nowoczesną kuchnie (mnie też się podoba).

  • 2
  • 0

  Maria (2014-02-15 13:34:34)

  Osobiście korzystałam z usług firmy Tall Studio. Pani Joanna zaprojektowała mi przepiękną włoską kuchnię. Wszystko trwało szybko i sprawnie. Zaprojektowała mi również resztę domu łazienki, sypialnie itd. Poleciła mi również wspaniała firmę wykończeniową, która wykonała wszystko z dbałością o szczegóły. Ponad to pani Joanna jeździła ze mną wybierać dodatki lampy zasłony itd. Polecam wszystkim i tym którzy wolą nowoczesność ale również tym co wolą klasykę. Moim zdaniem cena była adekwatna nawet spodziewałam się więcej ze względu na włoską kuchnię.Podjęłam słuszną decyzję wybierając tą firmę. Polecam wszystkim.