Logo - Meble RybaccyMeble Rybaccy

O Studiu

Firma Meble Rybaccy powstała w 1990 r. Od początku istnienia stawialiśmy na kompleksowość obsługi i najwyższą jakość oferowanych mebli. To założenie towarzyszy nam do dnia dzisiejszego. Dynamiczny rozwój firmy, i rosnące zainteresowanie naszymi meblami jest dla nas najlepszym dowodem na to, że wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości oraz profesjonalna obsługa są sposobem na spełnienie Państwa oczekiwań i potrzeb. Nasze starania zostały również docenione w konkursach branżowych na najlepszy salon roku. Czterokrotnie zdobywaliśmy tytuł najlepszego salonu w województwie opolskim.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i wyboru naszej oferty.

Oferta Studia

Meble kuchenne z naszej oferty zaspokoją najbardziej wymagających klientów. Proponujemy Państwu meble polskiej fabryki OFM oraz niemieckie meble Nobilia. Nowoczesne i klasyczne kuchnie , dostępne są w materiałach tj: mdf lakierowany, płyty laminowane, fornir i drewno. Każdy klient otrzyma pomoc projektanta, który po konsultacji z Państwem przygotuje indywidualny projekt. Do zakupionych mebli proponujemy sprzęt agd w atrakcyjnych cenach. O właściwy montaż mebli zadbają nasi doświadczeni montażyści. Montaż mebli otrzymują Państwo od nas gratis !

Jakość i design w połączeniu z doświadczeniem naszych projektantów sprawią iż otrzymają Państwo wyjątkowo praktyczne i eleganckie meble.

 

 

    • 7
    • 5

    jadwiga130 (2014-03-11 21:12:58)

    Zamówiłam u Państwa w salonie meble kuchenne i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zostało zamontowane na czas i bardzo dokładnie. Dziękuje !