Logo - Kuchnie BańkowscyKuchnie Bańkowscy

O Studiu

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 17 lat. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i produkcji wysokiej jakości mebli kuchennych, szaf, zabudowy wnęk, garderób. Naszą ofertę uzupełnia sprzęt AGD w konkurencyjnych cenach. Przy projektowaniu mebli stawiamy na ich funkcjonalność i design. Dzięki elastyczności w produkcji, jesteśmy w stanie dopasować się do najbardziej nietypowego pomieszczenia czy wnęki. Materiały, które Państwu proponujemy spełniają normy wytrzymałościowe oraz nie sprawiają problemów w użytkowaniu. Gwarantujemy certyfikowane wyposażenie najwyższej jakości! Każdy nasz Klient może również skorzystać nieodpłatnie z fachowego doradztwa naszych specjalistów w dziedzinie materiałów, sprzętu AGD, wyposażenia i wystroju wnętrz.   

Nasza firma bierze udział w projekcie cała Kuchnia w jednym miejscu!        Logo Max Kuchnie

.

Oferta Studia

W naszej ofercie znajdują się meble nowoczesne i klasyczne. Posiadamy szeroką gamę frontów m.in akrylowane, foliowane, lakierowane, fornirowane i drewniane, a także ramki aluminiowe i żaluzje. Korpusy szafek wykonujemy z płyt firmy Egger oraz Kronopol. Dzięki temu mają Państwo zapewniony szeroki wybór kolorystyczny i wysoką jakość materiału. Nasze szafki są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią a także bez problemu wytrzymują duże obciążenia np.: blatów kamiennych. Na zawiasy i prowadnice szuflad firmy Blum otrzymują Państwo od nas dożywotnią gwarancje.
Specjalizujemy sie również w wykonaniu mebli łazienkowych oraz szaf wnękowych, które wykonujemy z materiałów renomowanych firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia!

    • 35
    • 38

    BartJan (2014-03-08 13:34:20)

    Ciesze się że trafiłem do studia Państwa Bańkowskich. Dostałem meble ładne i solidne.... i zmieściłem się w budżecie !