Logo - Kuchnie JanaKuchnie Jana

O Studiu

Sieć KUCHNIE JANA jest przedsiębiorstwem rodzinnym utworzonym w 1989 roku, opiera się w całości na kapitale polskim. Rozwijając się przez te wszystkie lata stworzyliśmy stabilną firmę, działającą w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim. Studia kuchenne zlokalizowane są w jedenastu punktach pozwalając Państwu na łatwy dostęp do naszej oferty. Nasze kuchnie powstają z myślą o dostarczeniu klientom funkcjonalnych rozwiązań wnętrz kuchennych, gwarantujących wysoką ergonomię przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Aranżacje tworzą dla Państwa młodzi, kreatywni ludzie przy wykorzystaniu specjalistycznych programów komputerowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.
 

Oferta Studia

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment mebli na zamówienie, bogate wzornictwo oraz olbrzymią paletę kolorów. Nasze meble produkowane są w oparciu o najwyższej klasy akcesoria meblowe firm: GTV, REJS, BLUM, Hettich. Nasi klienci ma swobodę doboru dodatków tak by zamówione meble spełniały wszystkie oczekiwania przyszłych użytkowników. Dzięki temu każda kuchnia ma indywidualny charakter oraz atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do naszych salonów!
    • 1
    • 0

    Krystyna Suwałki (2014-11-25 12:13:40)

    Meble w tym salonie robiliśmy już dobrych parę lat temu i muszę powiedzieć że do tej pory nie było żadnych problemów. Kuchnia wygląda i działa fantastycznie.