Logo - Nitoris DesignNitoris Design

O Studiu

Meble kuchenne na wymiar oraz szafy wnękowe na wymiar nadają "Twojemu wnętrzu" wyjątkowy styl, a przede wszystkim zwiększają komfort użytkowania. Gdy składasz zamówienie w PRACOWNI MEBLI NITORIS DESIGN możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje wymagania profesjonalnie, na czas i z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet, szczegół.
NITORIS DESIGN stawia sobie jeden cel: tylko najwyższa jakość. Ten cel przyświeca nam we wszystkim, co robimy, zaczynając od doboru właściwych materiałów, ręcznym wytwarzaniu mebli i wyposażenia, nasza praca zawodowa oparta jest na wielu latach doświadczenia.

Oferta Studia

Specjalizujemy się w realizacjach mebli kuchennych i szaf wnękowych na zamówienie. Z łatwością dostosowujemy się do Twoich potrzeb, pomysłów i idei przy każdym projekcie. Prezentujemy próbki materiałów i efekty naszej pracy, pomagamy przejść przez etapy decyzyjne, które wymagają fachowej wiedzy i doświadczenia. W ofercie posiadamy także sprzęt AGD renomowanych producentów między innymi: Siemens, Bosch, Amica, Goronje, Smeg, Neto oraz wiele innych. Pełna oferta dostępna jest w naszej pracowni.

Zapraszamy do współracy!
    • 1
    • 1

    kama-kasia (2014-11-24 11:56:57)

    Świetne meble w rozsądnej cenie. Zależało nam na ładnej, praktycznej kuchni i taką otrzymaliśmy, wszystko zgodnie z wcześniejszymi założeniami.