Logo - Projektowanie WnętrzProjektowanie Wnętrz

O Studiu

Projektowanie wnętrz s.c. – to firma, która od ponad 15 lat, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem, projektowaniem i realizacją mebli do zabudowy.  Projektujemy od podstaw, z niezwykłą dbałością o szczegóły i w ścisłej współpracy z naszym Klientem. Bierzemy udział w targach i śledzimy najnowsze trendy w branży, dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom ciekawe i oryginalne rozwiązania.  

Chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem i zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania w dziedzinie aranżacji i umeblowania wnętrz – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Oferta Studia

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar do kuchni, jadalni i każdego innego pomieszczenia w domu. Realizujemy również zamówienia na pojedyncze garderoby i szafy wnękowe. W naszych realizacjach stosujemy najlepszej jakości materiały – współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami akcesoriów i materiałów do produkcji mebli.  Dzięki temu mamy gwarancje, że nasze meble są nie tylko estetyczne ale również wyjątkowo trwałe. W naszym salonie można również zamówić sprzęt AGD.
Pasja, zaangażowanie a także ogromna dbałość o jakość pozytywnie wyróżnia nasze studio na tle konkurencji. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z galerią zrealizowanych projektów: http://kuchniebb.pl/
    • 11
    • 2

    MarcinT (2014-02-17 22:31:52)

    Mogę tylko polecić! Robili mi kuchnie i jestem zadowolony, i z projektu i z wykonania. Sprawnie i cenowo przy tym OK. Marcin