Logo - Tomek MebleTomek Meble

O Studiu

Od 2000 roku zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na wymiar. Przez ten czas zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń i zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi. Jest to dla nas niezmiennie powodem do dumy i motywacją do dalszej, ciężkiej pracy.
Wykonujemy meble na wymiar w różnorodnej stylistyce w zależności od potrzeb i gustu naszych Klientów. U nas mogą Państwo zamówić nowoczesne, awangardowe, jak i klasyczne zestawy mebli. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów oraz starannie dobranych dodatków sprawdzonych firm. Projektujemy meble, jak i wykonujemy zamówienia według gotowych projektów. 

Oferta Studia

Zrealizujemy każde zlecenie! U nas mogą Państwo zamówić meble kuchenne, pokojowe, biurowe i gabinetowe. Realizujemy zlecenia na szafy, biurka, kredensy, stoły i krzesła, kontenerki oraz lady recepcyjne. Proponujemy fachowe doradztwo również w zakresie doboru sprzętu pod zabudowę.

Kilkunastoletnie doświadczenie, bogata oferta, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz otwartość na potrzeby naszych Klientów to atuty naszej firmy. Zapraszamy do  odwiedzenia naszego studia. 
    • 11
    • 4

    Adam12 (2014-02-13 15:45:01)

    Dobrze i niedrogo. Mogę spokojnie polecić, jak ktoś chce zrobić sobie meble na wymiar.