Logo - Dapur mebleDapur meble

O Studiu

Produkujemy meble na wymiar od 2009 roku. Z pasją i zaangażowaniem wykonujemy kolejne zestawy mebli i oddajemy je w ręce zadowolonych Klientów. Ich uśmiech oraz fakt iż jesteśmy polecani kolejnym osobom jako solidni wykonawcy - to dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszej, ciężkiej pracy. Oryginalne projekty, solidne wykonanie oraz  przyjazna, niestresująca obsługa wpisane są w markę naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Oferta Studia

Wykonujemy pod wymiar:

- szafy
- kuchnie
- garderoby
- meble łazienkowe
- drzwi przesuwane i składane
- zabudowy wnęk (przedpokoje, poddasza, skosy)
- biurka i elementy nietypowe.
- łóżka. 
 
Projektujemy i wykonujemy meble idealnie dopasowane do warunków pomieszczenia oraz potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Stosujemy wysokiej jakości materiały i akcesoria renomowanych producentów. Realizujemy zamówienia na meble wykonane z:

- forniru naturalnego oraz modyfikowanego,
- płyty laminowanej – firmy Kronopol i Egger,
- płyty MDF lakierowanej na dowolny kolor wg życzenia zamawiającego(pół-mat i połysk).

Nasze szafki i szuflady wyposażane są w niezawodne akcesoria sprawdzonych, polskich i zagranicznych firm, min. nowoczesne oświetlenie, relingi, uchwyty, prowadnice do szuflad na pełny wysuw, carga, kosze, itp. 

Zapraszamy do siebie na niezobowiązujące spotkanie gdzie przy filiżance kawy porozmawiamy o tym jak ma wyglądać Państwa kuchnia, garderoba, łazienka. 
    • 8
    • 1

    Areta (2014-02-02 23:31:08)

    Bardzo fajne pomysły na kuchnię i ładnie wykonane. A przy tym niezwykle sympatyczna, miła obsługa. Pozdrawiam :)