Logo - Ideal KuchnieIdeal Kuchnie

O Studiu

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli na wymiar. Nie boimy się firmować produktów i usług własnym nazwiskiem, gdyż naszym priorytetowym celem jest satysfakcja naszych klientów. Tworzymy markę, która na rynku mebli stała się synonimem najwyższej jakości i kreatywnego myślenia. Szczególny nacisk kładziemy na detale i jakość wykonania. Dążymy do tego, aby nasze pomieszczenia kuchenne tworzyły spójną całość, bazując na 3 zasadach ergonomii, która sprawia, że przebywanie w kuchni staje się przyjemnością a nie udręką, trwałości: kuchnia ma się prędzej znudzić niż zużyć, estetyce i harmonii formy.
 

Oferta Studia

Nasze meble tworzymy nie tylko z najlepszych gatunkowo materiałów ale przede wszystkim z pasją, która rozumie potrzeby klienta. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy - unikatowy, bo stworzony przez naszych projektantów od podstaw tak by zaspokoić Państwa oczekiwania. Ponieważ nasza firma jest producentem mebli na wymiar, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elementów meblowych: frontów, korpusów oraz blatów roboczych. Oferujemy fronty z litego drewna, płyty MDF lakierowane, fornirowane, płyty laminowanej oraz ze szkła.
Nasze meble powstają w nowoczesnej pracowni stolarskiej. Zatrudniamy projektantów, stolarzy i innych specjalistów rzemiosła, którzy zdobyli swoje doświadczenie w kraju i za granicą według nowoczesnych standardów jakościowych.
 


    • 55
    • 20

    janusz (2014-11-24 12:08:05)

    Dziękuję za cenne porady dotyczące aranżacji kuchni, profesjonalną ekipę montażową i oczywiście meble wykonane przed czasem.