Logo - Meble StefańskiMeble Stefański

O Studiu

Świadczymy szybkie, terminowe i solidne realizacje w zakresie projektowania i wykonywania mebli do domów i biur. Nasza firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług stolarskich (działamy na rynku już od 1987r.). Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów, którzy powracają do naszego salonu i polecają nasze usługi.
Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach – w naszych meblach  stosujemy akcesoria, uchwyty, prowadnice, okucia oraz systemy drzwi przesuwnych renomowanych producentów. Dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty nie zawiodą Państwa zaufania.
Zatrudniając kilkudziesięciu pracowników oraz dysponując specjalistycznym sprzętem możemy realizować zarówno małe jak i duże projekty w krótkim czasie.

Oferta Studia

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych, biurowych, łazienkowych oraz szaf wnękowych. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju niestandardowe zabudowy, garderoby, meblościanki, lady, barki i recepcje. Wieloletnie doświadczenie, wyobraźnia i wiedza naszych projektantów a także zaplecze technologiczne pozwala nam podejmować się realizacji każdego, nawet najtrudniejszego projektu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i przekonania się co do jakości naszych usług. 
    • 9
    • 1

    Maciej123 (2014-01-23 00:40:12)

    Polecam serdecznie usługi firmy p. Stefańskiego. Robią bardzo ładne projekty i są terminowi, co rzadko zdarza się obecnie.