Logo - Centrum „Albatros”Centrum „Albatros”

O Studiu

Nie wiesz jakie meble wybrać do  swojego domu? Potrzebna ci rada doświadczonego projektanta, który zaproponuje aranżacje pokoju, kuchni lub innego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu? - zapraszamy do centrum meblowego i wyposażenia wnętrz „Albatros” . Nasi doświadczeni projektanci pomogą Ci wybrać meble i wyposażenie idealnie dopasowane do warunków pomieszczenia jakim dysponujesz oraz do Twoich oczekiwań.
Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych salonów meblowych w południowo-wschodniej części regionu podwarszawskiego. Cieszymy się dobrą renomą i zaufaniem Klientów, co jest dla nas nieustannie powodem do dumy i motywacją do dalszej ciężkiej pracy.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Oferta Studia

Centrum meblowego i wyposażenia wnętrz „Albatros” prezentuje kompleksową ofertę mebli i wyposażenia wnętrz do wszystkich pomieszczeń zarówno prywatnych, jak i publicznych. Na powierzchni  3000m2 prezentujemy ekspozycję ponad 50 firm.
Z nami umeblujesz  każde pomieszczenie w Twoim domu. Oferujemy zarówno gotowe zestawy mebli, jak i projektujemy meble na wymiar.  W naszym salonie kupisz również oświetlenie, tekstylia, dekoracje oraz wyposażenie kuchni, garderoby czy jadalni.    
Oferujemy sprzedaż ratalną a także usługi transportu, wnoszenia i montażu mebli u Klienta.