Logo - Marzenie Studio Mebli KuchennychMarzenie Studio Mebli Kuchennych

O Studiu

OPOWIEDZ NAM O SWOJEJ WYMARZONEJ KUCHNI, A MY ZREALIZUJEMY TE MARZENIA. ZAUFAJ SPRAWDZONEJ FIRMIE!

MISJA:
Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niestandardowe meble kuchenne, dostosowane do gustu i wymagań klientów. Opierając się na technologiach trzeciego tysiąclecia, korzystając z osprzętu najlepszych firm, tworzymy prestiżowe, a zarazem funkcjonalne aranżacje, Meble kuchenne Kraków pobudzą Twoją wyobraźnię i obrócą Twoje marzenia w rzeczywistość.
 Projekty kuchnie Kraków mają swoją specyfikę, charakter który można uzyskać tylko robiąc kuchnie na wymiar w Krakowie.

GWARANCJA:
Wysoka jakość wykonania sprawia Ci radość, kuchnia, szafa, aranżacja salonu lub pokoju do pracy przez lata jest przedmiotem Twojej dumy i zazdrości sąsiadów. Kuchnia na zamówienie Kraków pozwala uzyskać najwyższe gwarancje na rynku gdzie kuchnie do zabudowy Kraków otrzymują gwarancję dożywotnią na osprzęt stosowany do produkcji mebli na zamówienie.

POLECAMY:
Materiały stosowane do produkcji mebli kuchennych, szaf wnękowych, szaf na wymiar, mebli łazienkowych, to cała szeroka gama form i kolorów, od płyty klejonej ABS-em poprzez MDF-y do naturalnego drewna. Stosujemy fronty polskie, austriackie, włoskie. Ważny jest także ergonomiczny projekt, szczególnie przy szafach na zamówienie i meblach kuchennych na wymiar.

Oferta Studia

ZAPEWNIAMY:
 Doradztwo w wyborze sprzętu AGD i RTV - ceny promocyjne. Pomoc w doborze odpowiedniego oświetlenia oraz kolorów ścian, sufitu, kształtu dekoracji. Projektowanie i montaż - GRATIS!

PŁATNOŚCI:
Uwzględniamy różne formy ( raty, gotówka, przelew ...)
    • 16
    • 4

    Bart81 (2014-05-14 00:01:56)

    Jesteśmy z żoną super zadowoleni z naszej... wymarzonej kuchni :) Na razie wszystko działa i świetnie się ze wszystkiego korzysta. Polecamy was naszym znajomym !