Logo - Studio mebli AmadeuszStudio mebli Amadeusz

O Studiu

Studio Amadeusz powstało w 1996 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych studiów mebli, jakie powstały w Łodzi! Solidność, terminowość i ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz sprawiły, że niezmiennie od kilkunastu lat jesteśmy studiem mebli chętnie odwiedzanym i polecanym przez Klientów.    

Początkowo w naszej ofercie znajdowały się meble kuchenne. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o meble łazienkowe, pokojowe i szafy. W ostatnich latach zajęliśmy się również produkcją mebli kuchennych na wymiar za granicę, głównie na rynki skandynawskie. Realizujemy również zamówienia do innych rejonów Europy. 

Od początku firma stawiała na wysoką jakość oferowanych mebli, którą tworzą precyzja wykonania i najwyższa jakość materiałów. Te założenia towarzyszą nam do dnia dzisiejszego.

Tworzenie mebli jest dla nas procesem, nic nie zostawiamy przypadkowi. Każde pomieszczenie aranżujemy na podstawie naszej wiedzy technicznej i doświadczenia. W wyniku tego mogą Państwo cieszyć się efektownym i funkcjonalnym miejsce pracy bądź wypoczynku.

Oferta Studia

Konsultacje

Współpracę proponujemy zacząć od wstępnego projektu. Do jego sporządzenia potrzebujemy wymiarów, które najlepiej przedstawić nam w postaci planu pomieszczenia. Dzięki temu możemy sporządzić, wspólnie z Państwem projekt, który pozwoli przybliżyć kształt i cenę kuchni.
 

Projektowanie

Aby przystąpić do realizacji projektu, musimy potwierdzić dostarczone wymiary. W tym celu spotykamy się u Państwa by wymierzyć pomieszczenie. Następnie wykonujemy dokładny projekt w formie wizualizacji komputerowej. Po zatwierdzeniu projektu i podpisaniu umowy sporządzamy dodatkowo plany przyłączy elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych, które omawiamy z wykonawcami bezpośrednio u Klienta.
 

Zamówienie

Po zatwierdzeniu przez Państwa układu mebli, rozwiązań, materiałów i kolorystyki, możemy przystąpić do realizacji zamówienia zaczynając od podpisania umowy.
 

Montaż

Montaż mebli jest wykonywany przez doświadczoną ekipę montażową. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i szybki termin realizacji. 
  • 5
  • 1

  Tomek_Łódź (2015-06-11 14:26:35)

  Zrobili mi ładna, funkcjonalną kuchnię. Wymagań nie miałem wielkich, kuchnia malutka ale swoją robotę przede wszystkim na czas i bez fuszery. Dobra robota. Dzięki. Tomek z Widzewa

  • 7
  • 1

  mirek75 (2014-11-24 12:42:57)

  Polecamy to studio wszystkim znajomym. Jesteśmy pod wrażeniem jak sprawnie wszystko zostało wykonane, przy mniejszych kosztach i w krótszym czasie.