GTV na szóstej edycji SICAM Pordenone

Włoskie Pordenone po raz kolejny gościło Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM, które odbywały się od 14 do 17 października.  Wśród wystawców obecny był polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, firma GTV.
gtv

Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM to jedna z ważniejszych imprez tego typu w Europie. Gromadzi licznych wystawców i odwiedzających z całego świata. Na stoisku GTV gościli przedstawiciele 33 krajów, którzy mogli zapoznać się z propozycją firmy.

Polecamy:​
Polski reprezentant przedstawił systemy do oświetlenia meblowego, które są oparte na coraz popularniejszej i chętnie wybieranej przez klientów technologii LED.

gtv    
Odwiedzający mogli zapoznać się także z systemem do drzwi przesuwnych do stosowania w szafach i garderobach oraz propozycją Elegance do kompleksowego ich wyposażenia.  Zainteresowanie wzbudził również system szuflad Modern Box, który może być wzbogacony o elektryczne wspomagania otwierania – Modern Drive.

gtv

Firma GTV to międzynarodowy producent, cieszący się coraz większą rozpoznawalnością na świecie.  Jak mówi, Dariusz Rudziewicz, Manager eksportu na rynki zachodnie w GTV – „Takie wydarzenia jak SICAM, INTERZUM czy też FIMMA pozwalają bliżej poznać naszego klienta końcowego, sprecyzować jego potrzeby oraz oczekiwania wobec produktów. Dla nas to bezcenne doświadczenie. Dodatkowo, widzimy jaki zasięg oddziaływania mają nasze działania, dzięki czemu możemy niektóre z nich weryfikować”.
 

  GTV

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 


Źródło: materiały prasowe.
 

Czytaj również 

 • Konferencje Człowiek Architektura Design

  Konferencje Człowiek Architektura Design

  W 2015 roku firma CAD Projekt K&A zainicjowała cykl konferencji Człowiek Architektura Design, który spotkał się z dużym zainteresowaniem projektantów i architektów wnętrz.... więcej

 • Najnowsza baza uniwersalna od CAD Projekt K&A

  Najnowsza baza uniwersalna od CAD Projekt K&A

  „Wyposażenie wnętrz tom 3” to najnowsza baza uniwersalna przygotowana przez CAD Projekt K&A, w której znajdziemy ponad 760 elementów wyposażenia wnętrz w wersji 3D. Wśród... więcej

 • Gliwickie Targi Budowlane 2017

  Gliwickie Targi Budowlane 2017

  24 lutego w Gliwicach rozpocznie się 18 edycja Targów Budowlanych, organizowanych przez firmę Promocja-Targi. W czasie wydarzenia zostaną zaprezentowane artykuły do wyposażenia wnętrze, instalacje... więcej

 • Nowe wersje programów od CAD Projekt K&A!

  Nowe wersje programów od CAD Projekt K&A!

  Poznańska firma CAD Projekt K&A zaprezentowała nowe wersje programów do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor 2.3 oraz CAD Kuchnie 6.3. Wzbogacono je m.in.... więcej

Inspiracje