GTV na szóstej edycji SICAM Pordenone

Włoskie Pordenone po raz kolejny gościło Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM, które odbywały się od 14 do 17 października.  Wśród wystawców obecny był polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, firma GTV.
gtv

Międzynarodowe Targi Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM to jedna z ważniejszych imprez tego typu w Europie. Gromadzi licznych wystawców i odwiedzających z całego świata. Na stoisku GTV gościli przedstawiciele 33 krajów, którzy mogli zapoznać się z propozycją firmy.

Polecamy:​
Polski reprezentant przedstawił systemy do oświetlenia meblowego, które są oparte na coraz popularniejszej i chętnie wybieranej przez klientów technologii LED.

gtv    
Odwiedzający mogli zapoznać się także z systemem do drzwi przesuwnych do stosowania w szafach i garderobach oraz propozycją Elegance do kompleksowego ich wyposażenia.  Zainteresowanie wzbudził również system szuflad Modern Box, który może być wzbogacony o elektryczne wspomagania otwierania – Modern Drive.

gtv

Firma GTV to międzynarodowy producent, cieszący się coraz większą rozpoznawalnością na świecie.  Jak mówi, Dariusz Rudziewicz, Manager eksportu na rynki zachodnie w GTV – „Takie wydarzenia jak SICAM, INTERZUM czy też FIMMA pozwalają bliżej poznać naszego klienta końcowego, sprecyzować jego potrzeby oraz oczekiwania wobec produktów. Dla nas to bezcenne doświadczenie. Dodatkowo, widzimy jaki zasięg oddziaływania mają nasze działania, dzięki czemu możemy niektóre z nich weryfikować”.
 

  GTV

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 


Źródło: materiały prasowe.
 

Czytaj również 

 • Podsumowanie Targów HOME & GARDEN

  Podsumowanie Targów HOME & GARDEN

  Za nami siódma edycja Targów wnętrz i ogrodów HOME & GARDEN. W czasie dwóch dni wydarzenie odwiedziło blisko 4 tysięcy zwiedzających.  więcej

 • Targi HOME & GARDEN 2017

  Targi HOME & GARDEN 2017

  20 i 21 maja w Gliwicach odbędzie się siódma edycja Targów wnętrz i ogrodów HOME & GARDEN. Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Gliwice oraz Rektor Politechniki... więcej

 • Targi szkła i ceramiki VITREL 2017 (wiosna)

  Targi szkła i ceramiki VITREL 2017 (wiosna)

  31 maja i 1 czerwca w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance k. Warszawy odbędzie się wiosenna edycja targów VITREL. To największe w kraju wydarzenie branżowe poświęcone prezentacji... więcej

 • FESTIWAL WNĘTRZ 2017

  FESTIWAL WNĘTRZ 2017

  Przed nami 11. edycja FESTIWALU WNĘTRZ! Już 10 i 11 czerwca na terenie krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa zostaną zaprezentowane inspirujące rozwiązania aranżacyjne i elementy wyposażenia... więcej

Inspiracje