Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble kuchenne z frontami szklanymi
19-08-2013, 13:34 PM
Meble kuchenne z frontami szklanymi
Czy ktoś użytkuje meble kuchenne z frontami szklanymi ? Jak się sprawdzają? Zastanawiam się nad zakupem takich, tylko trochę mam obawy. Po pierwsze czy nie widać na nich śladów palców, na gładkiej błyszczącej powierzchni wydaje mi się, że będzie bardzo widać (ale może się mylę). A drugie bezpieczeństwo ... czy nie są po prostu zbyt delikatne. Czy mogą pękać jeśli trzaśniemy drzwiczkami, itp ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 17:05 PM
RE: Meble kuchenne z frontami szklanymi
Ślady palców na pewno będzie widać, szczególnie w przypadku ciemnych kolorów. Wyglądają bardzo ładnie ale są moim zdaniem niepraktyczne. Co do trwałości, nie wypowiem się na ten temat. Może ktoś inny takie już użytkował.
28-08-2013, 09:01 AM
Witam , akurat wykonuję meble na zamówienie i robiłem jedną taką kuchnię . Szkło było na specjalnej ramie aluminiowej i nie może się nic stać z tym szkłem . Oczywiście oddzielną kwestią jest czyszczenie szkła ale uważam że nie jest z tym tak źle ponieważ wystarczy płyn do myci szyb .. ;-) Na pewno trzeba się poradzić fachowca który wypowie się na ten temat i przedstawi wszystkie plusy i minusy . Pozdrawiam, nataly design
04-09-2013, 13:40 PM
Jaki jest koszt takiej kuchni? Czy kuchnie ze szkła są droższe niż te z płyty lakierowanej?
05-09-2013, 17:14 PM
Powiem wam że nie ma co się bać mebli kuchennych z frontami szklanymi.
Mam z nimi do czynienia na co dzień ponieważ je sprzedaje, Mam opinie klientów oraz sam widzę jak się zachowują na ekspozycji . Po pierwsze taki mebel łatwo się czyści. Nie mówię że się nie brudzi ponieważ widać na frontach ślady. Ale na każdym materiale w połysku widać zabrudzenia, czy to będzie mdf lakierowany na połysk, czy mdf foliowany połysk itd.. Wystarczy szmatka z mikrofibry i płyn do szyb. Front szklany jest też trwały. Patrząc na moją ekspozycję z frontami szklanymi i lakierowanymi to widać. Mebel lakierowany jest bardziej zniszczony, ponieważ lakier jest delikatniejszy, podobnie jest z folią. Akurat u mnie fronty szklane są robione na bazie płyty laminowanej. To też sprawia, że taki front trudniej uszkodzić ponieważ tył frontu jest w pełni zabezpieczony i szkło dobrze trzyma się całej powierzchni płyty. W razie pęknięcia, szkło nie skaleczy
nikogo ponieważ trzyma je bardzo mocno specjalny klej. Jeśli ktoś szuka
mebli w połysku to w pierwszej kolejności polecam meble szklane ze względu na trwałość.
06-09-2013, 18:11 PM
Ja również jestem zainteresowana ceną takiej kuchni? Czy jest droższa niż te lakierowane, bądź z innych materiałów, które dają efekt połysku?
13-09-2013, 14:41 PM
Podbijam wątek, też chętnie dowiem się o koszty takiej kuchni.
05-10-2013, 17:13 PM
Ciekawe jak utrzymać je w czystości? Uśmiech Poza tym chyba widać wszystkie rysy i tym podobne. Fornir jest chyba najfajniejszym materiałem pod względem użytkowym.
15-10-2013, 12:39 PM
Cena takich mebli powinna kształtować się w okolicach ceny mebli lakierowanych.
To już zależy od konkretnego producenta.
A wracając do utrzymania w czystości i trwałości. Brudzi się tak samo dobrze Język jak każdy
inny połysk. Zużycie frontów jest niedostrzegalne. Zresztą jak dbasz tak masz, wszystko
można zniszczyć.
10-12-2014, 14:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 14:08 PM przez pracownia.mebli.)
Potwierdzam ale i w zasadzie moge takie fronty polecić. Cena ? Hmmm... nie jest to tania opcja, ale za to robią wrazenie

Cytat:
http://www.kuchnie-hildebrandt.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości