Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krzesła barowe do kuchni
23-05-2016, 13:43 PM
krzesła barowe do kuchni
Zamarzyła nam się kuchnia z barem Uśmiech Wiecie, tak jak w amerykańskich filmach Oczko Bar krótki, na 2-3 osoby. Szukamy teraz krzeseł do niego. Widziałam, że tu mają duży wybór takich krzeseł https://www.centrumkrzesel.pl/krzesla-ba...ry-1/179/c . Tylko nie możemy się zdecydować, czy lepsze będą takie "klasyczne" bez oparcia, czy jednak kupić z oparciem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2016, 15:21 PM
RE: krzesła barowe do kuchni
Jeśli chodzi o krzesła barowe, to zdecydowanie jest lepiej kupić krzesła z oparciem. Sama mam taki barek i niedawno krzesła bez oparcia zamieniłam na krzesła z oparciem, bo te bez oparcia były bardzo niewygodne i w zasadzie nie korzystaliśmy z barku. Sporą ofertę krzeseł do kuchni, a także hokierów znajdziesz tutaj http://florimeble.pl/47-krzesla-do-jadalni . Sama u nich kupowałam krzesła i są bardzo solidne, wytrzymałe i nic się z nimi nie dzieje mimo tego, że bardzo często ktoś na nie siedzi. Wcześniejsze krzesła mimo małego użytkowania były szybko bardzo zniszczone.
14-06-2016, 10:32 AM
Fajne te krzesła ale faktycznie lepsze z oparciem.
27-06-2016, 12:12 PM
Moim zdaniem też lepsze będą z oparciem, no chyba, że kuchnia jest sporadycznie używana
30-06-2016, 12:29 PM
Ja też jestem za tymi z oparciem. Są wygodniejsze nawet jeśli nie siedzi się zbyt długo. A i według mnie wyglądają znacznie lepiej, mniej barowo, a bardziej domowo Uśmiech
08-07-2016, 00:42 AM
Oczywiście nic nie zastąpi krzeseł z oparciem, ale jeśli mówimy o naprawdę dużej kuchni z barkiem, to moim zdaniem krzesła barowe są dobrym pomysłem! Niektóre potrafią być świetnie sprofilowane i bardzo wygodne nawet przy dłuższych posiedzeniach. Kwestia wypróbowania wcześniej.

Kuchnie na wymiar Pimtek.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-08-2016, 12:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 12:31 PM przez Gabrysia21.)
Ja swego czasu zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem, bo przyznam ze w branżowych gazetach czy na zdjęciach wnętrz w sieci wygląda to zawsze bardzo atrakcyjnie ale nie jestem przekonana co do funkcjonalności tego typu rozwiązania. Czy nie jest tak ze ostatecznie zawsze wygodniej jest jednak usiąść na krześle przy stole, zamiast wdrapywać sie na krzesło barowe które do tego ma dosyć niewygodne oparcie? Oczywiście każdy ma swoją odpowiedź na to pytanie, mimo to ja planując ostatnio remont kuchni skreśliłam ten pomysł już na samym początku, nie miałabym z niego wiele pożytku a takie krzesła też zajmują trochę miejsca. Nielada zagwozdke miałam za to przy wybieraniu koloru ścian bo dzięki nowej palecie farb hydrofobowych: https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-pora...po-swojemu to jest takich, po których spływaja wszelkie zabrudzenia od duluxa okazało się ze mogę wybierac w ponad 20 kolorach, ostatecznie padło na kolor "skandynawska prostota" czyli jasną szarość którą ociepliłam meblami w odcieniu jasnego drewna. Dodatkowo dzięki zywym zielonym akcentom, jakie wprowadziły do kuchni rośliny i zioła całość tworzy naprawdę piękny zestaw kolorystyczny. Jestem z niego wyjątkowo zadowolona, w mojej kuchni aż chce się przebywać.
18-08-2016, 21:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2016 16:28 PM przez betilaja24.)
Ja o takich krzesłach barowych w kuchni marzyłam od dawna i postawiłam na takie drewniane: http://zoomroom.pl/krzeslo-barowe-wysokie-merano . Uważam, że takie są uniwersalne i będą pasowały do różnych dodatków w kuchni. Nawet jak zmienię ich kolor.
25-08-2016, 14:22 PM
Coś nie działa link powyżej :/ Też szukam do siebie dobrych krzeseł barowych.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 20:49 PM
Jestem podobnego zdania. Wygladaja bardzo ciekawie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości