Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samodzielny remont kuchni
23-01-2017, 16:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2017 16:32 PM przez AnnaSobot.)
RE: Samodzielny remont kuchni
Wystarczy odmalować ścianę, meble można pomalować, a do tego dokupić kilka fajnych akcesoriów kuchennych i już będzie to całkiem inaczej wyglądałoOczko

Ściany można odświeżyć, meble pomalować, do tego kilka nowych akcesoriów kuchennych i już będzie wyglądało całkiem inaczejUśmiech

wyposażenie gastronomii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2017, 23:05 PM
I przedewszystkim dobre oświetlenie Duży uśmiech Pomalować samemu to nie problem ale z płytkami już jest gorzej

Zapraszam na stronę fanów gry For Honor
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-01-2017, 20:20 PM
Ja również sama remontuje sobie to co potrafię i daje radę. Teraz chcę wymienić w kuchni tapety. Mam pytanko, czy ktoś zna jakiś ciekawy sklep gdzie znajdę ciekawe tapety w Warszawie. Podkreśliłam dwa razy słowo ciekawe, bo to co jest w sklepach typu castorama to bardzo mały wybór.
09-02-2017, 15:55 PM
Wkrótce zabieram się do pracy

check
09-02-2017, 17:21 PM
Ja bym się bała sama remontować, mimo że mój chłopak to złota rączka. Za dużo już mieliśmy przejść. Teraz do każdego remontu bierzemy fachowca. Przynajmniej do takich robót, przy których wiemy, że nam się nie uda.
10-02-2017, 00:13 AM
Szkoda, że takie fajne wątki nie są komentowane Smutny Uważam, że samodzielny remont kuchni nie jest taki trudny. Zwłaszcza, że w internecie jest mnóstwo poradników na ten temat. Nawet Castorama podpowiada jak malować glazurę https://www.castorama.pl/inspiracje-i-po...robic.html Wcześniej nie wiedziałam, że malowanie glazury jest takie proste Język
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości