Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samodzielny remont kuchni
24-02-2016, 23:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2016 13:07 PM przez haliniak8.)
RE: Samodzielny remont kuchni
Zależy jak stare budownictwo...Ja po odziedziczeniu mieszkania w bloku jak zacząłem zrywać lamperię to się okazało, że odpada odparzony tynk... Z uwagi iż remonty mieszkań to nie moja profesja musiałem poszukać profesjonalistów, którzy właśnie na tym się znają. Mój brat chciał zaoszczędzić na firmie remontowej i sam robił po pracy remont kuchni. Bratowa była prze szczęśliwa jak przez 3 miesiące miała kuchnie w dużym pokoju Uśmiech

------------------------------------
remonty mieszkań szczecin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2016, 15:52 PM
Not long ago I was also scratching my head over kitchen renovation. I wanted something modern and comfortable but I was on low budget and couldn't hire a designer.
Somehow I came across online software that helps to design a kitchen. It's called online 3D kitchen planner. I made a great use of it and finally planned a very nice kitchen kitchen planner
Hope, my answer will be helpful in your remodelling.
15-03-2016, 10:03 AM
to sa własnie uroki remontów. Tuszysz jedno, a sypie sie cąła reszta
14-04-2016, 10:42 AM
Ja też remontowałam sporo na własną rękę, oczywiście zajęło mi to o wiele więcej czasu nie wspominając o frustracji czy zmęczeniu które czasami mnie łapało ale zdecydowanie warto było. Żeby dodatkowo oszczędzić większość niezbędnych mi przedmiotów zamawiałam przez stronę internetową: https://nexterio.pl/15813,15782,15782,Ba...terii.html której oferta jest szersza niż w przypadku sklepów stacjonarnych a ceny o wiele niższe.
24-04-2016, 11:02 AM
jak chcesz to na http://www.polubiszremont.pl/remontuj-z-...udowlanej/ możesz sobie poczytać o tym jak oszczędzić przy takim remoncie i nie wpaść w studnię bez dna jeśli chodzi o wydatki remontowe Uśmiech bardzo przydatne info!
17-06-2016, 13:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2016 13:48 PM przez yarkirda.)
Chcę przeprowadzić mały remont kuchni, a konkretniej pomalować ściany i trochę zmienić szafki. Szafki mają już kilka lat, ale wyglądają w zasadzie jak nowe i dlatego nie chce ich wymieniać, bo nie jest to dla mnie opłacalne. Jednak znudził mi się ich wygląd i chciałabym w nich coś zmienić. Pomyślałam, że mogłabym zamontować jedną z takich sztukaterii http://www.melagu.pl/sztukateria/sztukateria-elewacyjna
na górnych szafkach i dzięki temu uzyskać ciekawy efekt. Co sądzicie o moim pomyśle i jaką z tych sztukaterii moglibyście mi polecić? Zastanawiam się, czy by też nie zamontować jej przy oknach, bo w ich ofercie widziałam również takie sztukaterie.
27-06-2016, 12:09 PM
Wiele można zrobić samemu i część akcesoriów nabyć po niewygórowanej cenie z wyprzedaży albo niewiele używanych z lokalnych portali ogłoszeniowych
21-10-2016, 09:23 AM
Decydując się na samodzielny remont kuchni przede wszystkim oszczędzamy na prawdę sporo pieniędzy. Fachowcy w dzisiejszych czasach biorą majątek a ciężko jest natrafić na takiego który nie odwali jakieś fuszerki. Ja tam jednak wszystko sam robię i bez problemu sobie radzę no może po za elektryką ale od tego mam brata który jest z zawodu elektrykiem i wszystko sam mi zrobi. A co do malowania to dla mnie najmniejszy problem i zawsze pikuś. Po prostu kupuję farbę duluxa ostatnio jak miałem problem z wyborem koloru to jak zawsze mogłem na nich liczyć czyli moc inspiracji na stronie https://www.dulux.pl/pl/kolorowe-inspiracje Wychodzą tym samym na przeciw oczekiwaniom klienta co jest bardzo ważne w budowaniu trwałych relacji. Rewelacyjne jest też że dulux jako jedna z nielicznych marek na naszym rynku mogą pochwalić się tym że ich farby pokrywają już za pierwszym razem co sprawiło że z całym malowaniem uwinąłem się jednego dnia i mogłem się zabrać następnie za kafelki. A co Wy o tym sądzicie ? Jestem bardzo ciekaw waszego zdania i dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie. To dla mnie bardzo ważne.
24-10-2016, 13:13 PM
Jak ktoś ma dużo samozaparcia to pewnie przeprowadzi sam taki remont i oszczędzi trochę pieniędzy.
11-11-2016, 19:33 PM
Samodzielny remont kuchni to moim zdaniem nic nadzwyczajnego - jeśli idzie o odświeżenie, pomalowanie ścian, wymianę mebli itp. Gorzej by było gdybym musiał sam meble zmontować - tutaj byłoby potrzebne solidne wyszkolenie i sprzęt. Aczkolwiek też może by i dało rady... No ale sam mebli nie tworzyłem, natomiast remont (malowanie i owszem robiłem). Akurat poszło dosyć gładko malowanie bo za sprawdzonym sposobem brata byłem do tego przygotowany - kupiłem odpowiednie taśmy, takie jak te: http://handtech.pl/22-tasmy-antyposlizgowe - było dosyć czysto dzięki nim, bo poobklejałem sporo rzeczy folią. Dobe przygotowanie to połowa sukcesu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości