Forum kuchnieportal.pl

Pełna wersja: Samodzielny remont kuchni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy możecie podsunąć jakieś porady, pomysły i ogólnie napisać co można zrobić samodzielnie w kuchni. Posiadamy zniszczone ściany, podłogę w miarę ok, i stare szafki ale niestety budżet nie pozwala nam na kupno nowych.
Tak naprawdę wszystko można zrobić samemu jeżeli wiemy że zrobimy to dobrze bo umiemy to robić. Jeżeli umiesz kłaść glazurę to możesz to zrobić sam. Tak naprawdę fantazja należy do Ciebie.
My to nie mamy smykałki do remontu.
byle cię to nie wyszło drożej niż z firmą
Zniszczone ściany można odmalować. Jeżeli są jakieś ubytki to zagipsować. Z meblami wiele się nie zrobi, bo raczej zostaje opcja pomalowania frontów. Raczej nic więcej samemu nie zrobisz w ograniczonym budżecie.
Może warto zainteresować się naszymi meblami? Solidne meble w rozsądnej cenie - samo przejrzenie strony nic nie kosztuje, zobacz: http://www.iform.com.pl
Z pewnością nie będzie problemem samodzielne wykonanie remontu kuchni. Specjalisty możemy jedynie potrzebować w przypadku zmiany kierunków rur. Płytki, malowanie czy, montaż uraz ustawienie mebli to robota nawet dla amatorów Uśmiech
Malowaliśmy sami i to nam poszło szybko. Za położenie podłogi nie musieliśmy płacić, bo kupiliśmy ją z montażem w voxie ( w ten sposób nawet mniej za podłogę zapłaciliśmy). Szafki wzięliśmy pod wymiar.
Jeśli znasz się na budowlance to czemu nie - niestety dużo osób próbuje zabierać się za remont nie mając o tym pojęcia a potem i tak trzeba zatrudniać fachowców.
Można, oczywiście, że można przeprowadzić samemu remont częściowy, bo o generalnym mowy być nie może, jeśli chodzi o amatorów. Ściany można odświeżyć, z tym, że pozostaje temat w jakim stanie jest stara powłoka, gdyż często należy ją po prostu usunąć i powierzchnię następnie zagruntować. Nie mniej jednak głównym elementem kuchni jest jej zabudowa, a bez zmiany w tym temacie, nie ma co mówić o porządnym odświeżeniu. Ostatnio robiłem usługę remontową u siebie przy współpracy z kumplem z TGBudownictwo.pl i wyszło rewelacyjnie. I to niedużym kosztem. Zrobiliśmy szpachlowanie, tynki i wiele innych.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie