kuchnieportal

Nowości z Zachodu. Telewizor wbudowany w front mebli kuchennych

Oglądanie telewizji w trakcie przygotowywania posiłków to miłe urozmaicenie czasu spędzanego w kuchni, które z pewnością ma wielu fanów. Taka rozrywka jest możliwa szczególnie, jeśli mamy dużą kuchnię i miejsce na postawienie odbiornika telewizyjnego. Co zrobić, jeśli nasza kuchnia ma mały metraż i brakuje powierzchni na dodatkowy sprzęt RTV?

Rozwiązaniem może być telewizor wbudowany w front kuchenny bądź odbiornik, który jednocześnie pełni rolę i telewizora i drzwiczek do szafki. Taki sprzęt ma do zaoferowania firma Luxurite.

Telewizor wbudowany w front kuchenny

Telewizor ma 17 cali, dotykowy panel sterujący oraz metalową obudowę. Odbiornik wyposażony jest dodatkowo w odtwarzacz DVD i czytnik USB, co umożliwia np. odtwarzanie nagranego wcześniej programu kulinarnego, zatrzymanie lub cofnięcie się do interesującego nas fragmentu w wybranym momencie. Telewizor Luxurite można zamontować w froncie dowolnej, kuchennej bądź pokojowej szafki w naszym domu. Na życzenia klienta producent zapewnia możliwość wyboru innego niż standardowy rozmiaru i koloru telewizora.
Telewizor wbudowany w front mebli kuchennych                                             

Telewizor pełniący rolę drzwi od szafki

Ten telewizor pełni jednocześnie kilka funkcji: odbiornika programów telewizyjnych, komputera, lustra
i drzwiczek od szafki. Wbudowany odbiornik WiFi pozwala na odbiór Internetu z domowego routera. Bezprzewodowa myszka i klawiatura umożliwiają wygodne obsługiwanie tego niecodziennego komputera nawet z większych odległości. W momencie gdy odbiornik jest wyłączony, ekran staje się kuchennym lustrem. Urządzenia nie trzeba wmontowywać w drzwiczki szafki kuchennej ponieważ posiada zawiasy umożliwiające bezpośrednie przytwierdzenie go szafki i pełnienie roli frontu szafki kuchennej. Występuje w dwóch standardowych wersjach: LKV-TOP BOX telewizor pełniący rolę frontu uchylnego (600mm X 300mm) oraz LKV-D57 telewizor pełniący rolę frontu uchylno – składanego (497mm X 718mm).

Telewizor wbudowany w front mebli kuchennych

ala
15 lipca 2014, 21:04
1/0

Dla mnie telewizor w domu to chyba jakaś pomyłka a w kuchni ….może źle przeczytałam.

Olga
27 sierpnia 2013, 20:25
3/1

Bardzo fajny pomysł!

Kula Kasiula
9 sierpnia 2013, 00:06
4/0

Pan praktyczny się znalazł, skąd wiesz jak nie masz? nJa natomiast świadomie rezygnuę z tv, w całym domu, nie ma tam nic ciekawego, aczkolwiek pomysł fajny dla osób, które nie mogą żyćbez telenowel.

Dawid 68
5 sierpnia 2013, 14:48
3/1

Telewizor w froncie jest – pomijając koszty – niepraktyczny. Trudno go utrzymać w czystości.

Dołącz do dyskusji