Promocja na lodówki i pralki marki Candy

Firma Candy proponuje swoim klientom nową promocję. Każda osoba, która do końca roku 2013 kupi produkt: lodówkę bądź pralkę, może zwrócić ją w ciągu 30 dni od daty zakupu. 
Promocja, której motywem przewodnim jest slogan: „Razem będzie nam dobrze”, ma na celu zapewnienie nabywcom możliwości zwrotu zakupionego produktu marki Candy w przypadku braku satysfakcji z jego użytkowania. Akcją promocyjną objęte są wybrane modele lodówek i pralek.

Aby zwrócić zakupione urządzenie marki Candy, należy w terminie do 30 dniu od daty zakupu:

- wypełnić formularz dostępny na stronie producenta http://www.candy.pl/promocje/7,

- przesłać kompletnie wypełniony formularz wraz z kopią dowodu zakupu na adres wskazany przez producenta albo elektronicznie na adres satysfakcja@candy.pl,


Regulamin promocji oraz lista produktów marki Candy objęta akcją promocyjną dostępne są na stronie producenta http://www.candy.pl/promocje/7
  • 5
  • 0

  Beti

  A ja mam pralkę i jestem zadowolona. Służy już kilka lat bez problemów, a przede wszystkim dobrze pierze! Nie wszystko co jest tańsze będzie się psuć.

  • 4
  • 1

  Andy 79

  Pomysł może i dobry ale do firmy Candy nie jestem zbytnio przekonany. To raczej low costy i co do trwałości można mieć obawy.

Czytaj również 

Inspiracje